Youtube videók
Leírás és Paraméterek
PULIFIL
Félautomata öntisztító szűrő
JELLEMZŐK
- Kompakt design
- Tisztítás és szennyeződés leeresztés eggyetlen művelettel
- Tanusított teljesítmény
- Tárcsás naptár funkció a tisztítás időpontjának rögzítéséhez
A PuliFIL egy félautomata öntisztító szűrő, nagy áramlási sebességgel, szabadalmaztatott keferendszerrel, a szűrő tisztításával és a szennyeződések egyidejű kiürítésével.
A PuliFIL az EN 10226-1 és EN 228-1 szerinti menetes sárgaréz fejjel készül. A szűrőpohár Grilamid® (nagy szilárdságú poliamid) és nejlon tisztítókefékből készül.
A patron rozsdamentes acélból készül. A szűrőpatron speciális szerkezete ellenáll a nyomásütésnek, kiküszöböli a deformáció és a zúzódás problémáit.
Az 1" 1/2 és 2" modellek 2 nyomásmérővel, csappal és anyával vannak felszerelve.
![]() |
![]() |
![]() |
A nyersvíz szűrése a rozsdamentes acél szűrővel történik. | A szűrőbetét a tárcsa elforgatásával egyszerűen tisztítható. A kefék kérhetőek ezüstszállal is a baktériumok szaporodásának megelőzéséhez. | A PuliFIL tisztítása egyszerű és azonnali: elegendő a felső gombot az óramutató járásával megegyező irányba forgatni. |
Megjegyzés: kérésre 30 – 50 és 150 mikronos szűrési besorolás elérhető
Megrendeléskor kérjük, adja meg a szűréshez szükséges minősítést a termékszám után. Pl. FT012-50. Az ár nem változik
Teljes méretek mm-ben kifelyezve
![]() |
|
PÉLDA A TELEPÍTÉSI SÉMÁRA
Magyarázat
1. Nyersvíz-bevezetés
2. Fő vízmérő
3. Nyomáscsökkentő (ha van)
4. Szakaszoló (ha van)
5. Elzáró szelep
6. Mintavétel
7. Megkerülő szelep
8. PuliFIL szűrő
9. Kezelt víz kimenet
10. Leeresztés
Márka | Acqua Brevetti |